Materiale: | Papir |
Lagerstatus: | Klik her |
Returret: | 30 dages fuld returret |
Anmeldelser: | |
Aldersgruppe: | Ikke tilgængelig |
En flagermusguirlande er en enkel måde at skabe en stemningsfuld ramme om halloween. De sort- og lillafarvede flagermus danner et gentaget mønster, der både er dekorativt og let genkendeligt, og som straks leder tankerne mod mørke aftener og hyggeligt gys.
Guirlanden måler 6 meter i længden, hvilket gør den velegnet til at hænge langs vægge, over døråbninger eller som en del af et større festmiljø. Farvekombinationen giver et tydeligt halloweenudtryk uden at virke overvældende.
Kombinér den gerne med andre dekorationer i matchende farver for at understrege temaet og binde rummet sammen. Den fungerer både til indendørs brug og til overdækkede udendørsområder, hvor den kan være med til at byde gæsterne velkommen til en aften med uhygge og smil.
Antal i pakken: | 1 stk |
Størrelse: | 6 m |
Materiale: | Papir |
Farve: | Lilla, sort |
Varenummer: | GN6409 |
Vent venligst...