Materiale: | Plast |
Lagerstatus: | Klik her |
Returret: | 30 dages fuld returret |
Anmeldelser: | |
Aldersgruppe: | Ikke tilgængelig |
Et slagterbutikskilt som dette er en enkel måde at skabe en intens og uhyggelig stemning til Halloween. Skiltet kombinerer et råt, træinspireret udtryk med tre dramatiske redskaber – en lang kniv, en slagterøkse og en krog – der hænger ned fra bunden og straks leder tankerne hen på gamle gyserfortællinger.
Med sine mål på 37 x 5 x 90 cm og fremstillet af let skum og plast er det nemt at hænge op, samtidig med at det fylder godt i rummet. Ophænget i kæde understøtter det rustikke udtryk og gør det velegnet til både indendørs og overdækket udendørs brug.
Placer skiltet ved indgangen, i et mørkt hjørne eller som del af en større dekoration for at forvandle omgivelserne til en uhyggelig scene. Perfekt til at sætte rammen for en aften fyldt med gys og spænding.
Antal i pakken: | 1 stk |
Størrelse: | 37 x 5 x 90 cm |
Materiale: | Plast |
Farve: | Brun, grå, rød, sort |
Varenummer: | ES54620 |
Vent venligst...