Materiale: | Latex |
Lagerstatus: | Klik her |
Returret: | 30 dages fuld returret |
Anmeldelser: | |
Aldersgruppe: | Ikke tilgængelig |
Disse smukke latexballoner i lyserøde og rosa guldfarver er skabt til at markere en særlig anledning som en 50 års fødselsdag eller et jubilæum. Farverne giver et harmonisk og elegant udtryk, der løfter stemningen i rummet.
I pakken får du 12 balloner på 30 cm i diameter med to forskellige designs – ensfarvede i rosa guld samt lyserøde med teksten “Happy 50th” i rosa guld og hvid. Ballonerne er velegnede til både luft og helium, med en svævetid på op til 11 timer. Ved brug af Hi-Float kan svævetiden forlænges yderligere. Helium og Hi-Float medfølger ikke.
Brug ballonerne enkeltvis, i klynger eller som del af en ballonbue for at skabe en smuk visuel effekt. De passer perfekt til både festlokaler og mere intime sammenkomster, hvor detaljerne gør forskellen.
Antal i pakken: | 12 stk |
Størrelse: | 30 cm |
Materiale: | Latex |
Farve: | Lyserød, rosaguld |
Varenummer: | FL67650 |
Vent venligst...